Tomografia 3D
tomografia
Chcemy,aby nasze działania miały solidne podparcie  w dobrej diagnostyce . Już wkrótce w naszym gabinecie pojawi się tomograf komputerowy 3D Dzięki temu urządzeniu będziemy wstanie wykryć ukryte zmiany których nie widać gołym okiem w jamie... więcej informacji »
Ortodoncja
2
Nasz gabinet ciągle się rozwija , dlatego pragniemy przedstawić Państwu nową dziedzinę którą będziemy się zajmować . Wkraczamy w nowoczesną bezligaturową ortodoncję  TenBrook T1tm TenBrook T1 to system zapewniający optymalną kontrolę przy wykorzystaniu małej siły co ma decydujący wpływ na zdrowe przemieszczanie się zębów. Połączenie anatomicznego kształtu z wygładzonymi krawędziami... więcej informacji »
Znieczulamy bezboleśnie !
the wand
Wiemy z doświadczenia, że pacjenci najbardziej boją się widoku igły i strzykawki oraz nieprzyjemnemu uczuciu podczas podawania znieczulenia . Dlatego jako pierwsi i do tej pory jako jedyni posiadamy specjalne urządzenie (komputer) który podaje znieczulenie zupełnie bezboleśnie. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych którzy chcą mieć piękny uśmiech ,... więcej informacji »
Roman Żuralski – PEDIATRIA
children1
Znajdziesz tu informacje o godzinach przyjęć oraz godziny rejestracji telefonicznej do gabinetu Romana Żuralskiego- specjalisty pediatrii i medycyny rodzinnej.... więcej informacji »

24 Październik, 2011

licówka kompozytowa

Licówki to cienkie płatki wykonane z kompozytu lub porcelany, które nakłada się na wargową powierzchnię zębów. Umożliwiają pokrycie rozległych wypełnień, zmianę kształtu zęba, usunięcie przebarwień (np. po antybiotykoterapii), wydłużenie lub poszerzenie zęba, zamknięcie diastemy (szczeliny między jedynkami). Licówki kompozytowe wymagają minimalnej preparacji, natomiast efekt końcowy jest bardzo trwały. Każdorazowo przed wykonaniem licówki konieczna jest precyzyjna analiza zwarcia. Licówki kompozytowe wykonywane są przez lekarza bezpośrednio w gabinecie lub przez technika w laboratorium protetycznym, po częściowym oszlifowaniu zęba i pobraniu wycisku podczas pierwszej wizyty. W trakcie drugiej wizyty lekarz przykleja licówkę za pomocą trwałego cementu dentystycznego.

wróć